Про бібліотеку


Діяльність бібліотеки Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського розпочалася 1966 року, коли було створено навчальний заклад (у той час – культурно-освітнє училище). За більш ніж сорокарічний період існування бібліотека стала для викладачів і студентів інформаційним, навчальним центром.
Загальний фонд бібліотеки училища нараховує 70 тисяч примірників книг та навчально-методичних посібників, нотних та періодичних видань. Значну частину складає саме нотна література: вокальні та хорові  твори, партитури, класичний репертуар для фортепіано, баяна, гітари, народних та духових інструментів. Завдяки подарунку Сумського музичного товариства в фонді бібліотеки є унікальні клавіри опер видання кінця ХІХ початку ХХ століття.
Слідкувати за подіями життя країни, знаменними і пам’ятними датами допомагають тематичні виставки, представлені в читальному залі.
Організовувати і проводити масові заходи – важливий напрямок роботи бібліотеки.  Вже традиційними стали конкурси-вікторини знавців української мови, літературні вечори та години цікавих повідомлень, бібліографічні огляди.
Поступово в роботу бібліотеки входять новітні технології. З 2005 року розпочалася компютеризація книгозбірні. Розпочато роботу зі створення електронного каталогу. Сучасні студенти із задоволенням користуються послугами мережі Інтернет, проте досить активно використовують у навчанні й підручники та навчальні посібники на традиційних носіях.
Працівники бібліотеки намагаються створити в бібліотеці атмосферу творчої зацікавленості у роботі з різноманітними інформаційними джерелами, створюючи для цього комфортні і сприятливі умови.

Немає коментарів:

Дописати коментар