субота, 9 листопада 2013 р.

„Мова – це пісня душі, покладена на слова.”
Дмитро Білоус
Багата й милозвучна українська мова. Вона – скарбниця, в який зберігається історія нашого народу, його культура.
Стало вже доброю традицією проводити в бібліотеці училища до Дня української писемності та мови (9 листопада) різноманітні заходи. Це й тематичні виставки, тематичні полички: „Духовний скарб нації”, „Мова наша калинова”,  „Мова рідна, слово рідне”, „Не бійтесь заглядати у словник”; конкурси та вікторини знавців української мови для студентів І курсів та ін.
В цьому році в конкурсній програмі взяли участь команди: „Ерудити” (І курс відділу Декоративно-прикладного мистецтва), „Патріоти” (І курс  відділу Бібліотечна справа), „ Сонечки” (І курс відділу Народнопісенного мистецтва та „Мальви” (І курс відділу Народна хореографія).
Активно пройшли мовні конкурси. Командам необхідно було дати якомога більше правильних відповідей на запитання вікторини, продовжити прислів’я, розказати скоромовку та ін. Першокурсники продемонстрували свої знання лексичного багатства української мови, вправність у граматиці, словотворенні, майстерно виконували пантоміми за українськими фразеологізмами, виявляючи акторські здібності й таланти виконавців. Провели конкурсну програму студентки І курсу відділу театралізованих заходів Дар’я Білецька та Анна Чижова.
Немає коментарів:

Дописати коментар